המשרד הוקם ע"י עו"ד רועי ורשבסקי לאחר ששימש כשותף בכיר במשרד עורכי הדין כדורי, ורשבסקי, ויסוצקי ושות', שעסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

עו"ד רועי ורשבסקי בעל תואר ראשון במשפטים (.L.L.B) ותואר שני במנהל עסקים (.M.B.A).

משרדנו בעל ניסיון רב בתחומי המשפט המסחרי ואנו מלווים חברות באופן קבוע באשר למלוא הנושאים המשפטיים הנדרשים. התמחות המשרד במשפט המסחרי נובעת, בין היתר, מידע, הניסיון וההשכלה שרכש עו"ד ורשבסקי בתחום מנהל העסקים, המאפשרת לעו"ד ורשבסקי לקרוא דוחות כספיים, לייעץ בנושאים פיננסים,הבראת החברה וכו', וכן, ניסיון רב בדיני החברות, הן בתור משרד המלווה תאגידים וחברות רבות והן לאור העובדה כי עו"ד ורשבסקי ניהל והיה הבעלים של עסקים משך שנים רבות.

ניסיון מעשי זה של עו"ד ורשבסקי, בכובעו כאיש העסקים, מאפשר למשרדנו להבין את מלוא הצרכים של הלקוחות המסחריים, לסייע בליווי הפרוייקטים בהצלחה ולסייע לחברות בכל נושא המתעורר.

אנו רואים בהתנדבות ושיפור המציאות היום יומית ערך עליון, ועל כן, עו"ד ורשבסקי חבר פורום הוצאה לפועל של לשכת עורכי הדין בישראל. הפורום, בין היתר, מייעץ לכנסת ישראל בטרם חקיקתם של חוקים חדשים, וזאת לצורך תיקון המחדלים בחוקים המוצעים, תיקון ליקויים ושיפור המצב הקיים.

תחומי העיסוק של המשרד

עורך דין אזרחי

תובענות כספיות, תובענות מכוח דיני החוזים, תובענות צרכניות וכו'.

עורך דין מסחרי וחברות

יעוץ וליווי שוטף של חברות, הקמה / פירוק חברה, תובענות נגזרות, תובענות להרמת מסך ההתאגדות, עריכת הסכמים וכו'.

עורך דין מקרקעין

מכירת / רכישת דירה, עסקאות מקרקעין, פינוי ובינוי, תמ"א 38, פינוי דירה ומושכר אחר וכו'.

עורך דין הוצאה לפועל

גביית שיקים, גביית פסקי דין, ייצוג חייבים וזוכים, התנגדות לביצוע שטר, התנגדות לביצוע תביעה על סכום קצוב, איחוד תיקים, כינוס נכסים וכו'.

עורך דין פשיטת רגל

ליווי מלא בהליך פשיטת רגל, החל מרגע הגשת הבקשה, קבלת צו כינוס ועיכוב הליכים וכלה בקבלת צו ההפטר המיוחל.

אנו משקיעים מאמצים עילאיים עבור לקוחותינו לשם השגת התוצאה הטובה ביותר עבורם בהשקעה המינימלית האפשרית.

חדשות מעולם המשפט

חובת תום הלב בחדלות פירעון

יום חמישי, 19 דצמבר, 2019|

ביום 15.09.19 נכנס לתוקף חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, תשע"ח-2018. החודש החדש, הלכה למעשה ובין היתר, החליף את פקודת פשיטת רגל [נוסח חדש], כפי שהייתה [...]

החלת צו הפטר על חוב מזונות

יום שלישי, 13 אוגוסט, 2019|

האם צו הפטר חל על חוב מזונות? צו הפטר הוא צו שניתן בסופו של הליך פשיטת רגל, הפוטר את החייב מחובותיו ברי התביעה. סעיף [...]