תאגיד הינו כל אישיות משפטית עצמאית מלאכותית, בעלת כשרות כלכלית, הנושאת בזכויות ובחובות שלה.
חברה עונה להגדרה של תאגיד. החברה בעלת אישיות משפטית נפרדת מבעלי מניותיה. ללא נימוק מתאים, אין לטשטש ההפרדה ביניהם.

אנו מייעצים ומלווים חברות בליווי שוטף ומלא אשר עונה על כלל צרכיהן. הליווי מתבצע בצמוד ובשוטף כאשר אנו דואגים לאינטרס החברה, בין היתר, ניהול משא ומתן, מיזוגי חברות, שיתופי פעולה, עריכת הסכמים לעסקאות עם צדדי ג', מתן חוות דעת משפטית, ביצוע פעולות אל מול רשם החברות וכו'. מומלץ להיוועץ עם עורך דין מסחרי בטרם חתימה על הסכמים ועריכתם, על מנת למנוע מאותם מסמכים להוות "עקב אכילס" לחברה.

תחום זה הינו תחום העיסוק העיקרי של משרדנו. אנו שמים דגש על מתן שירות מקצועי ואמין ללקוחותינו, תוך כדי עמידה במלוא דרישותיהם.

עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי

ידוע כי ייעוץ משפטי נכון ושוטף עתיד לחסוך לחברות, אשר מעצם טבען חשופות לתביעות והונאות רבות, סכומי כסף בלתי מבוטלים.

אנו ממליצים להיוועץ ולהסתייע עם עורך דין מסחרי אשר עוסק בתחום זה.

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי ולווי צמוד וחודשי לחברות, בוחן בקפידה את ההסכמים אשר החברה עתידה להתקשר בהם, מסביר באופן אשר אינו משתמע לשתי פנים את משמעות ההסכמים וכו'. במסגרת הליווי החודשי, אנו דואגים למלוא אינטרס החברה. למשרדנו ניסיון רב בתחום דיני החברות ושותפויות.

התמחות המשרד משתרעת, בין היתר, על פני הנושאים הבאים:
תביעה להרמת מסך ההתאגדות

תביעה להרמת מסך ההתאגדות

כידוע, החברה בעלת אישיות משפטית נפרדת לחלוטין מבעלי מניותיה. לכאורה, אין לתבוע את בעלי מניותיה של החברה בגין פעולותיה של החברה. ישנו הליך הנקרא "הרמת מסך ההתאגדות" המאפשר, בתנאים מסוימים, לתבוע את בעלי המניות באופן אישי בגין פעולות החברה. ההליך אינו פשוט ויש להסתייע עם עורך דין מסחרי.

ליווי משפטי חודשי ושוטף
מיזוג חברות ושיתופי פעולה

בהליכים כגון מיזוג חברות והסכמי שיתוף פעולה עם צדדים שלישיים, חשוב להבין ולבחון היטב את מהות ההסכם ולבחון את לשון ההסכם עם עורך דין העוסק בדיני החברות.

פירוק חברה

פירוק חברה

כאשר חברה מסיימת את פעולותיה אין כל סיבה להשאירה פעילה. ישנן מספר אפשרויות לפירוק החברה, כאשר השוני המהותי הוא כושר הפירעון של החברה. במידה ויש לחברה אפשרות לפרוע את חובותיה, תוך פרק הזמן הקבוע בחוק, פירוק החברה יהיה, לרוב, פירוק מרצון.

מיזוג חברות ושיתופי פעולה
ליווי משפטי שוטף

אנו עובדים עם חברות בשיטת בסיס מתמשך ("ריטיינר") ו/או בשיטה נקודתית, על פי דרישת הלקוח. אנו מאמינים כי ייעוץ משפטי נכון ומדויק עתיד לחסוך לחברה כספים בלתי מבוטלים בעתיד.

הקמת חברה
הקמת חברה

עם קבלת החלטה על פתיחת עסק, יש לקבל את ההחלטה לגבי היישות המשפטית שתפעיל את העסק. יש לקבל את ההחלטה לאחר שקילת מלוא הנתונים הרלוונטים על העסק, שכן לכל יישות משפטית יתרונות וחסרונות שונים. משרדנו מסייע בקבלת החלטה מושכלת בנידון, הקמת חברה וכל הנדרש כיוצא בזה.

הסכם שותפות

הסכם שותפות

פתיחת שותפות אינה דבר של מה בכך. אנו מלווים את השותפות עם קבלת ההחלטה המשותפת של הגורמים הרלוונטים על פתיחת עסק, נותנים לשותפים כלים רבים, מתוך ניסיון אישי רב של המשרד, לצורך הקמת השותפות, חלוקת העבודה, ביצוע נכון ומתאים של כל צעד ועוד. למותר לציין שהסכם שותפות מפורט ומתאים עשוי למנוע סכסוכים משפטיים מרים בעתיד בין השותפים ופקיעת השותפות, כאשר כל צד מבין מלכתחילה איזו אחריות מוטלת לפתחו ומה חלוקת העבודה.

מעוניינים ליצור קשר עם עורכי הדין במשרד ? אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

פנייה לעורכי הדין

מעוניינים ליצור קשר עם עורכי הדין במשרד ? אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

פנייה לעורכי הדין