המשפט האזרחי משתרע על פני תחומים ותובענות רבים. דיני החוזים, מעצם טבעם, נוגעים לאנשים ויישויות רבות. זאת מן הסיבה הפשוטה, כל הסכם בין שני צדדים ויותר כפוף לדיני החוזים, ובכך, כפוף להפרות חוזיות. עורך דין אזרחי בוחן את ההסכם בעין מקצועי ויכול להעריך את ההפרות הנטענות על ידי הצדדים.

רוב התובענות האזרחיות מוערכות בשווי כספי, קרי, ניתן להעריך את שווי התובענה בכסף. המקרה השכיח ביותר הוא הסכם חוזי אשר מי מן הצדדים הפר אותו. כידוע, למשפט האזרחי ועורך דין אזרחי מצטרף חוק הגנת הצרכן, אשר נועד להגן על הצרכן מפני חוזים דרקוניים וחוזים אחידים לטובת התאגיד החזק. החוק בעצם נותן לצרכן "שיניים" ומחייב את התאגיד לעמוד בתנאי החוק.

משרדנו מספק שירות אזרחי וחוזי מקיף במגוון תחומים אזרחיים. אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ואמין ללקוחותינו.

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי

ערכו וחשיבותו של מתן ייעוץ משפטי נכון בטרם חתימה על הסכמים ידוע לכל. זאת על מנת לאמוד את תנאי החוזה, לוודא שמלוא רצונות הלקוח מגולמים בהסכם ולהמנע מהונאות.

אנו ממליצים להסתייע בשירותיו של עורך דין אזרחי לשם כך. משרדנו מספק מענה מושלם ללקוחותינו בתובענות כספיות, תובענות מכוח חוזים, דיני צרכנות, דיני בנקאות, עריכה ועיצוב הסכמים, ייצוג משפטי מקצועי ואמין בבתי המשפט וכו'.

התמחות המשרד משתרעת, בין היתר, על פני הנושאים הבאים:
תביעות כספיות

תביעות כספיות

תביעות אשר ניתן להעריך שווין בכסף. במרבית המקרים, תביעות בגין הפרת הסכם, הפרתו של חוק הגנת הצרכן, תביעות נזיקין וכדומה. הייצוג מתבצע, על פי רוב, בבתי המשפט האזרחיים (בית המשפט השלום או בית המשפט המחוזי, בהתאם לשווי התביעה).

עריכת חוזים

עיצוב ועריכת חוזים

עורך דין חוזים תפקידו הוא לערוך חוזים והסכמים מסוגים שונים, בין היתר: הסכמי ספק – לקוח, חוזה שיתוף פעולה, התקשרות בין צדדים עסקיים או פרטיים, הסכם לרכישת מוצרים, התקשרות עם גופים שלישיים וכו'.

תביעות מכוח חוק הגנת הצרכן או חובה חקוקה אחרת

חוק הגנת הצרכן

בימים אלו, ישנה תופעה שכיחה בה תאגידים רבים נוטים להפר את חוק הגנת הצרכן. כידוע, חוק הגנת הצרכן הינו חוק קונגטי אשר אין להתנות עליו. אנו נשמח לסייע לצרכנים לדרוש את זכוויתיהם אשר הופרו על ידי התאגידים השונים ולהאבק כדי למגר תופעה זו.

ביטול חוזה
ביטול חוזה

בהתאם להוראות חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א-1970, במקרים מסוימים, ניתן יהא לבטל חוזה עליו חתמנו ככל והצד השני הפר את החוזה בהפרה יסודית ו/או הפר את החוזה בהפרה רגילה אך לא תיקן את ההפרה לאחר שקיבל ארכה לתיקון ההפרה וההפרה לא תוקנה תוך זמן סביר לאחר מתן האורכה. חשוב לציין כי לא בכל מקרה ניתן יהא לבטל את החוזה, אף אם אכן הצד השני הפר את ההסכם בהפרה יסודית, ולכן, נדרש לבחון את תנאי ההסכם, טיבו ומהותו על ידי עורך דין אזרחי בעין מקצועית.

ייצוג בערכאות המשפטיות
ייצוג בערכאות המשפטיות

משרדנו פועל ומייצג בבתי המשפט השונים. מרבית התובענות נידונות בבתי המשפט האזרחיים "הרגילים", בית המשפט השלום או בית המשפט המחוזי, בהתאם לשווי התובענה. אנו חורטים על דגלנו שירות מקצועי ואמין לכלל לקוחותינו.

מעוניינים ליצור קשר עם עורכי הדין במשרד ? אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

פנייה לעורכי הדין

מעוניינים ליצור קשר עם עורכי הדין במשרד ? אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

פנייה לעורכי הדין