עורך דין מסחרי וחברות

/עורך דין מסחרי וחברות
עורך דין מסחרי וחברות 2018-03-01T15:04:00+00:00

עורך דין מסחרי וחברות

תאגיד הינו כל אישיות משפטית עצמאית מלאכותית, בעלת כשרות כלכלית, הנושאת בזכויות ובחובות שלה.
חברה עונה להגדרה של תאגיד. החברה בעלת אישיות משפטית נפרדת מבעלי מניותיה. ללא נימוק מתאים, אין לטשטש ההפרדה ביניהם.

אנו מייעצים ומלווים חברות בליווי שוטף ומלא אשר עונה על כלל צרכיהן. הליווי מתבצע בצמוד ובשוטף כאשר אנו דואגים לאינטרס החברה, בין היתר, ניהול משא ומתן, מיזוגי חברות, שיתופי פעולה, עריכת הסכמים לעסקאות עם צדדי ג', מתן חוות דעת משפטית, ביצוע פעולות אל מול רשם החברות וכו'. מומלץ להיוועץ עם עורך דין מסחרי בטרם חתימה על הסכמים ועריכתם, על מנת למנוע מאותם מסמכים להוות "עקב אכילס" לחברה.

תחום זה הינו תחום העיסוק העיקרי של משרדנו. אנו שמים דגש על מתן שירות מקצועי ואמין ללקוחותינו, תוך כדי עמידה במלוא דרישותיהם.

עורך דין מסחרי וחברות
עורך דין מסחרי וחברות

ידוע כי ייעוץ משפטי נכון ושוטף עתיד לחסוך לחברות, אשר מעצם טבען חשופות לתביעות והונאות רבות, סכומי כסף בלתי מבוטלים.

אנו ממליצים להיוועץ ולהסתייע עם עורך דין מסחרי אשר עוסק בתחום זה.

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי ולווי צמוד וחודשי לחברות, בוחן בקפידה את ההסכמים אשר החברה עתידה להתקשר בהם, מסביר באופן אשר אינו משתמע לשתי פנים את משמעות ההסכמים וכו'. במסגרת הליווי החודשי, אנו דואגים למלוא אינטרס החברה. למשרדנו ניסיון רב בתחום דיני החברות ושותפויות.

התמחות המשרד משתרעת, בין היתר, על פני התחומים הבאים:
אנו עובדים עם חברות בשיטת בסיס מתמשך ( "ריטיינר" ) ו/או בשיטה נקודתית, על פי דרישת הלקוח. אנו מאמינים כי ייעוץ משפטי נכון ומדויק עתיד לחסוך לחברה כספים בלתי מבוטלים בעתיד.
בהליכים כגון מיזוג חברות והסכמי שיתוף פעולה עם צדדים שלישיים, חשוב להבין היטב את מהות ההסכם ולבחון את לשון ההסכם עם עורך דין העוסק בדיני החברות.

כידוע, החברה בעלת אישיות משפטית נפרדת לחלוטין מבעלי מניותיה. לכאורה, אין לתבוע את בעלי מניותיה של החברה בגין פעולותיה של החברה. ישנו הליך הנקרא "הרמת מסך ההתאגדות" המאפשר, בתנאים מסוימים, לתבוע את בעלי המניות באופן אישי בגין פעולות החברה. ההליך אינו פשוט ויש להסתייע עם עורך דין מסחרי.

כאשר חברה מסיימת את פעולותיה אין כל סיבה להשאירה פעילה. ישנן מספר אפשרויות לפירוק החברה, כאשר השוני המהותי הוא כושר הפירעון של החברה. במידה ויש לחברה אפשרות לפרוע את חובותיה, תוך פרק הזמן הקבוע בחוק, פירוק החברה יהיה, לרוב, פירוק מרצון.

מלאו טופס זה ואנו נצור עמכם קשר בהקדם

נדרשים לסיוע משפטי ? מעוניינים ליצור עמנו קשר ?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עורך דין רועי ורשבסקי

נדרשים לסיוע משפטי ? מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם.

עורך דין רועי ורשבסקי

שם (חובה)


דואר אלקטרוני (חובה)


מספר טלפון (חובה)


תוכן ההודעה