עורך דין אזרחי

/עורך דין אזרחי
עורך דין אזרחי 2018-03-01T15:02:47+00:00

עורך דין אזרחי

המשפט האזרחי משתרע על פני תחומים ותובענות רבים. דיני החוזים, מעצם טבעם, נוגעים לאנשים ויישויות רבות. זאת מן הסיבה הפשוטה, כל הסכם בין שני צדדים ויותר כפוף לדיני החוזים, ובכך, כפוף להפרות חוזיות. עורך דין אזרחי בוחן את ההסכם בעין מקצועי ויכול להעריך את ההפרות הנטענות על ידי הצדדים.

רוב התובענות האזרחיות מוערכות בשווי כספי, קרי, ניתן להעריך את שווי התובענה בכסף. המקרה השכיח ביותר הוא הסכם חוזי אשר מי מן הצדדים הפר אותו. כידוע, למשפט האזרחי ועורך דין אזרחי מצטרף חוק הגנת הצרכן, אשר נועד להגן על הצרכן מפני חוזים דרקוניים וחוזים אחידים לטובת התאגיד החזק. החוק בעצם נותן לצרכן "שיניים" ומחייב את התאגיד לעמוד בתנאי החוק.

משרדנו מספק שירות אזרחי וחוזי מקיף במגוון תחומים אזרחיים. אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ואמין ללקוחותינו.

עורך דין אזרחי
עורך דין אזרחי

ערכו וחשיבותו של מתן ייעוץ משפטי נכון בטרם חתימה על הסכמים ידוע לכל. זאת על מנת לאמוד את תנאי החוזה, לוודא שמלוא רצונות הלקוח מגולמים בהסכם ולהמנע מהונאות.

אנו ממליצים להסתייע בשירותיו של עורך דין אזרחי לשם כך. משרדנו מספק מענה מושלם ללקוחותינו בתובענות כספיות, תובענות מכוח חוזים, דיני צרכנות, דיני בנקאות, עריכה ועיצוב הסכמים, ייצוג משפטי מקצועי ואמין בבתי המשפט וכו'.

התמחות המשרד משתרעת, בין היתר, על פני התחומים הבאים:
תובענות אשר ניתן להעריך את שווין בכסף. במרבית המקרים, תובענות בגין הפרת הסכם או הפרתו של חוק הגנת הצרכן. הייצוג מתבצע, לרוב, בבתי המשפט האזרחיים ( בית המשפט השלום או בית המשפט המחוזי, בהתאם לשווי התובענה ).

עריכת הסכמי שיתופי פעולה, התקשרות בין צדדים עסקיים, הסכמי רכישת מוצרים, התקשרות עם גופים שלישיים וכו'.

בימים אלו, ישנה תופעה שכיחה בה תאגידים רבים נוטים להפר את חוק הגנת הצרכן. כידוע, חוק הגנת הצרכן הינו חוק קונגטי אשר אין להתנות עליו. אנו נשמח לסייע לצרכנים לדרוש את זכוויתיהם אשר הופרו על ידי התאגידים השונים ולהאבק כדי למגר תופעה זו.
משרדנו פועל ומייצג בבתי המשפט השונים. מרבית התובענות נידונות בבתי המשפט האזרחיים "הרגילים", בית המשפט השלום או בית המשפט המחוזי, בהתאם לשווי התובענה. אנו חורטים על דגלנו שירות מקצועי ואמין לכלל לקוחותינו.

מלאו טופס זה ואנו נצור עמכם קשר בהקדם

נדרשים לסיוע משפטי ? מעוניינים ליצור עמנו קשר ?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עורך דין רועי ורשבסקי

נדרשים לסיוע משפטי ? מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם.

עורך דין רועי ורשבסקי

שם (חובה)


דואר אלקטרוני (חובה)


מספר טלפון (חובה)


תוכן ההודעה